Wszywka alkoholowa - co to?

 • Co się wszywa alkoholikom?

  Wszywamy oryginalny lek dla alkoholika Disulfiram WZF w postaci tabletek. Preparat jest produkowany przez Polską firmę Polfa Warszawa S.A..

 • Jak działa Esperal? Na czym polega wszywka?

  Działanie Esperalu polega na zatrzymaniu metabolizmu alkoholu w organizmie osoby uzależnionej. Picie alkoholu w trakcie leczenia Esperalem powoduje zatrucie organizmu, niszczenie narządów wewnętrznych oraz możliwość pojawienia się skutków ubocznych.

 • Jak długo działa Esperal - wszywka alkoholowa Poznań?

  Czas działania tabletek dla alkoholików to 8-12 miesięcy. Zabieg zaszycia alkoholowego Poznań można powtórzyć po 6 miesiącach od momentu wykonania poprzedniej wszywki. Przez cały rok pacjenta obowiązuje całkowity zakaz picia alkoholu.

 • Disulfiram a Esperal - czym się różnią?

  Disulfiram oraz Esperal to jest dokładnie ten sam lek. Disulfiram WZF to nazwa farmakologiczna preparatu leczniczego. Natomiast Esperal to stara nazwa handlowa, która bardzo często jest używana w języku potocznym.

 • Objawy przepicia wszywki

  Niektórzy pacjenci próbują przepić wszywkę alkoholową. Jest to jednak niebezpieczne dla ich zdrowia oraz życia. Organizm może przyzwyczaić się do alkoholu, a skutki uboczne takie jak ból głowy lub nudności mogą nie wystarczyć, żeby powstrzymać się od picia napojów procentowych. Przede wszystkim osoba uzależniona powinna zdawać sobie sprawę z tego, że połączenie Disulfiramu z płynem etylowym niszczy organizm od wewnątrz.

Pytania dotyczące zabiegu wszywka alkoholowa - Poznań

 • Jak wygląda wszywka alkoholowa?

  Wizyta w przychodni trwa około 20 minut. Najpierw lekarz sprawdza poziom alkoholu w wydmuchiwanym przez pacjenta powietrzu i przeprowadza wstępną konsultację lekarską. Następnie podaje znieczulenie i wszywa tabletki dla alkoholika.

 • Wszywka alkoholowa - gdzie zrobić? Esperal Poznań

  Leczenie choroby alkoholowej - Poznań. Esperal można znaleźć w przychodni Alkomedica. Rejestracja pod nr tel. +48 512 515 222.

 • Ile tabletek Esperalu się wszywa?

  Ilość tabletek dla alkoholika dobiera lekarz po wstępnej konsultacji, zgodnie z masą ciała pacjenta. Ważną rolę, w dopasowaniu odpowiedniej dawki preparatu do konkretnej osoby, odgrywają również wiek, płeć, stan zdrowia oraz indywidualne życzenie każdego pacjenta.

 • Wszywka Poznań - czy zabieg jest bolesny?

  Przed nacięciem skóry chirurg podaje zastrzyk znieczulający, dzięki czemu zabieg wszycia Esperalu jest bezbolesny i bezpieczny. Rozmiar rany to maksymalnie 1-2 cm, tabletki są umieszczane głęboko pod skórą.

 • Ile kosztuje wszycie Esperalu? Poznań Alkomedica cennik

  Esperal Poznań tanio to tylko Alkomedica! W gabinecie oferujemy dwa rodzaje zaszycia alkoholowego w cenie 599 oraz 749 zł. Różnią się rodzajem antybiotyku oraz szwów. Wszywka Poznań - cenę można znaleźć na podstronie Alkomedica cennik.